Icons_NEW

OSOBNÍ DOPRAVA

Zajišťujeme komplexní vnitrostátní i mezinárodní osobní dopravu jak pro jednotlivce, tak skupiny. Ať už potřebujete dopravit na letiště, dovolenou, pracovní schůzku nebo večeři s přáteli, my vše zařídíme a vy si můžete užít bezstarostnou jízdu. Ceny přizpůsobíme dle konkrétních požadavků klienta.

Icons_NEW

LOGISTIKA A SPEDICE

Plánování a řízení, neboli logistické služby, jsou součástí našeho servisu a zvládáme je prostřednictvím vlastního profesionálního týmu nejen na území České republiky ale i v celé Evropě. Naším přístupem vysoce převyšujeme standardy v tomto oboru. Obsáhlá logistická řešení jako je produkce, distribuce a řízení logistiky zajistíme každému klientovi na míru, dle zadaných požadavků a při minimálních nákladech.

Icons_NEW

NÁKLADNÍ DOPRAVA

Zabýváme se vnitrostátní i mezinárodní přepravou bez ohledu na destinaci a množství zboží. Náš profesionální tým poskytuje kvalitní služby, o čemž svědčí množství spokojených zákazníků. Náš komunikační systém umožňuje během chvíle oslovit síť dlouhodobě prověřených partnerů a vytvořit tak pro zákazníka optimální servis.

Icons_NEW

PRODEJ A SERVIS AUTOBUSŮ

Díky naší dlouholeté praxi s autobusy značky TEMSA pro Vás připravujeme spolupráci s touto tureckou společností. V nejbližší době plánujeme spustit prodej autobusů a zároveň poskytovat záruční i pozáruční servis autobusů TEMSA.